Jūs esat šeit: Izstādes, gadatirgi, pasākumi

Izstādes, gadatirgi, pasākumi

Kā sagrozīt galvu?!... Erotisku noskaņu veicinošu augu izstāde. Ar receptēm…

E-pasts Drukāt PDF

Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā no 14. februāra līdz 14. aprīlim, līdz ar acāliju ziedēšanu, pavasarīgi vieglprātīgā noskaņā ir apskatāma izstāde „Kā sagrozīt galvu?!...”. Tajā ir augi, receptes, padomi, kas veicina erotiskas noskaņas vai rada liktenīgu pievilcību jebkuram – ievērojot visus mūsdienu aktuālos dzimuma, vecuma, veselības, izglītības vienlīdzības un radušos seku ilgtspējas principus.

Lasīt tālāk...

Dzeja un acālijas Botāniskajā dārzā

E-pasts Drukāt PDF

Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā zied pirmās acālijas. Sagaidot pavasari, ceturtdien 14. februārī no plkst. 17 dārzā izskanēs dzeja Valentīna dienas noskaņās.

Lasīt tālāk...

LU Botāniskajā dārzā 71.konference

E-pasts Drukāt PDF

LU Botāniskā dārza lektorijā 2013. gada 7. februārī no plkst. 13:00 norisināsies LU 71. konferences Selekcijas un introdukcijas sekcija.

Lasīt tālāk...

Latvijas Stādu parāde šopavasar svinēs desmito jubileju

E-pasts Drukāt PDF

Tuvojoties pavasarim, Latvijā daudzus iedzīvotājus pārņem “zaļais” vīruss. Tā ir vēlme kaut kur iestādīt kaut ko zaļu vai ziedošu. Pat, ja nav dārza, arī uz palodzes atradīsies vieta kādam ziedošam augam vai uz galda istabā vieta podam, kurā dīgst sēklas. Tad apmeklētākais pasākums ir Latvijas Stādu parāde, ko organizē Stadu audzētāju biedrība. Stādu parāde katru pavasari pulcina stādaudzētājus un dārzkopjus no visas Latvijas. Šogad tā norisināsies jau desmito reizi un notiks 3. un 4. maijā Siguldā, Svētku laukumā.

Lasīt tālāk...

Dabas muzejā notiks Latvijas ābolu izstāde

E-pasts Drukāt PDF

No 23. līdz 27. janvārim Latvijas Dabas muzejā būs atvērta Latvijas Valsts Augļkopības institūta organizētā izstāde „Latvijas lepnums – vietējie āboli”, kurā varēs aplūkot vairāk nekā 100 dažādas Latvijā audzētu ābolu šķirnes un hibrīdus.

Lasīt tālāk...

LU Botāniskajā dārzā izstāde "Augu vara pie miesas un gara"

E-pasts Drukāt PDF

Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā no 9. novembra līdz 6. janvārim būs apskatāma izstāde „Augu vara pie miesas un gara”, kur varēs iepazīt pirts un ārstniecības augus, to ievākšanu, lietošanu un iedarbību. Izstāde ir organizēta sadarbībā ar biedrību Latvijas Pirts savienība un biedrību Vides un Veselības Saime, kas apvieno bioloģiskos zemniekus.

Lasīt tālāk...

Izstāde "Mārtiņu rozes - krizantēmas" dabas muzejā

E-pasts Drukāt PDF

Latvijas Dabas muzejā no 7. Līdz 11. novembrim būs aplūkojama Nacionālā botāniskā dārza (NBD) krizantēmu kolekcija, kas ir lielākā Baltijā.

Izstādē būs apskatāmas ap 100 dažādu krizantēmu šķirņu, tai skaitā sīkziedu (mārtiņrozes), kā arī dažāda lieluma un nokrāsas podu un krūmu krizantēmas. Ziedu krāšņumu izstādē papildinās zīmējumu konkursa „Rudens ziedi” dalībnieku darbi.

Lasīt tālāk...

Dabas muzejā izstāde "Ķirbis Jūsu veselībai"

E-pasts Drukāt PDF

No 24. oktobra līdz 4. novembrim Dabas muzejā norisināsies izstāde „Ķirbis jūsu veselībai”, kurā būs iespēja aplūkot, nogaršot un iegādāties Latvijā audzētus ķirbjus, kā arī uzzināt to plašo pielietojumu pārtikā un labvēlīgo ietekmi uz veselību.

Lasīt tālāk...

8 lapa no 11