Jūs esat šeit: Izstādes, gadatirgi, pasākumi

Izstādes, gadatirgi, pasākumi

Rožu dārzs Latvijas Dabas muzejā

E-pasts Drukāt PDF

Latvijas Dabas muzejā no 10. līdz 14. jūlijam norisināsies izstāde „Rožu dārzs”, kas tiek organizēta sadarbībā ar pieredzējušajiem audzētājiem no SIA Latroze. Dabas muzejā varēs aplūkot aptuveni 100 dažādas Latvijas apstākļiem piemērotas rožu šķirnes, īpašu uzmanību veltot augstumbra krāšņajiem augiem. Izstādē būs iespēja novērtēt arī gada piecas populārākās šķirnes: Chippendale, Auguste Luise, Tess of The d'urberville, Gebruder Grimm un Lion Rose.

Lasīt tālāk...

Bonsai izstāde “Puķu ballē”

E-pasts Drukāt PDF

Latvijas Universitātes botāniskajā dārzā pilnā sparā rit vasaras krāšņākais notikums “Puķu balle”.  Aiz oranžērijas savu vietu atradušas divas ekspozīcijas, kuru saknes meklējamas austrumos – bonsai izstāde un baseins ar dekoratīvajām koi karpām.

Lasīt tālāk...

Spāņu botāniķa Hosē Selestino Mutis zīmējumi “Puķu ballē”.

E-pasts Drukāt PDF

“Puķu balles” laikā – tikai 4 dienas iespējams apskatīt  spāņu botāniķa Hosē Selestino Mutis 18 – 19. gadsimtā veidoto augu zīmējumu izstādi, kas tapusi ar laipnu Spānijas vēstniecības atbalstu.

Lasīt tālāk...

Puķu balle rit pilnā sparā

E-pasts Drukāt PDF

Latvijas Universitātes botāniskajā dārzā pilnā sparā rit vasaras krāšņākais notikums “Puķu balle”. Ziedu burvība vasaras pilnbriedā vienuviet Rīgā tiek izrādīta jau 13. gadu. Šogad aprit piektais gads, kopš “Puķu balle” notiek LU Botāniskajā darzā. Šā gada puķu balles tēma – glezniecība.

Lasīt tālāk...

Puķu balles gleznieciskie augi - bārbeles, spirejas, astilbes

E-pasts Drukāt PDF

Šodien Latvijas Universitātes botāniskajā dārzā sākās vasaras krāšņākais notikums “Puķu balle”. Ziedu burvība vasaras pilnbriedā vienuviet Rīgā tiek izrādīta jau 13 gadu. Šogad aprit piektais gads, kopš “Puķu balle” notiek LU Botāniskajā darzā. Šā gada puķu balles tēma – glezniecība. Izrādas ka ziedu audzēšana un dārza veidošana nemaz tik ļoti neatšķiras no elitārā tēlotājmākslas veida. Kā mākslinieks ar otām un krāsām rada darbus uz audekla, tā dārznieks no augiem veido glezniecisku ainavu  vidē.

Lasīt tālāk...

Puķu balle LU Botāniskajā dārzā

E-pasts Drukāt PDF

Puķu Balle 2013 – skaistākie dārza svētki ar vasaras ziedu aromātu un krāsu košumu šogad Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā, Pārdaugavā – Kandavas ielā 2 notiek no 4. līdz 7. jūlijam.

Lasīt tālāk...

Sācies rožu ziedēšanas laiks

E-pasts Drukāt PDF

Jūnija nogale ir krāšņākais rožu ziedēšanas laiks Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā Rīgā un Nacionālajā Botāniskajā dārzā Salaspilī.

Lasīt tālāk...

Fotoizstāde "Purvu noslēpumi"

E-pasts Drukāt PDF

No 11. jūnija līdz 2. jūlijam Botāniskajā dārzā ir apskatāma LIFE projekta "Augstie purvi" fotoizstāde. Palmu mājas foajē izvietotas lielizmēra fotogrāfijas, kurās redzamas purvu dabas vērtības - biotopi, augi un dzīvnieki. Attēli uzņemti dažādās Latvijas vietās un ārvalstīs, un to autori ir vairāki purvu pētnieki un projekta dalībnieki.Ogres fotokluba sagatavotā foto izstāde "Purvu noslēpumi" ceļo pa visu Latviju.

Lasīt tālāk...

4 lapa no 11