Jūs esat šeit: Izstādes, gadatirgi, pasākumi

Izstādes, gadatirgi, pasākumi

Tomātu un ārstniecības augu parāde Dabas muzejā

E-pasts Drukāt PDF

No 21. līdz 25. augustam Latvijas Dabas muzejā būs aplūkojama izstāde „Tomātu un ārstniecisko augu parāde”, kas tapusi sadarbībā ar Rīgas Dārzkopības entuziastu klubu „Tomāts”. Šogad izstādē būs aplūkojama plaša ārstniecības augu kolekcija un vairāk nekā 200 dažādas tomātu šķirnes, no kurām arī 10 jaunas, Latvijā vēl neredzētas. Izstādē piedalīsies Dārzkopju entuziastu kluba Tomāts” biedri un Dabas muzeja ilggadējie draugi: Bražūnu ģimene, Austra Zaļuma, Sarma Žarčinska, Velentīna Narņicka, Maija Liepa un citi.

Lasīt tālāk...

Sestdien Salaspilī - mežvīteņu izstāde

E-pasts Drukāt PDF

Tikai vienu dienu, 17. augustā, topošajā Salaspils novada Tūrisma informācijas centrā Nacionālajā botāniskajā dārzā (NBD) būs skatāma izcilo Igaunijas selekcionāru un kolekcionāru - Aili Kivistikas un Uno Kivistika (1932 - 1998) mežvīteņu (Clematis) izstāde. Tajā būs apskatāmas ap 80 dažādu mežvīteņu šķirņu, kuras Aili un Uno Kivistiki izveidojuši un audzējuši Rogojas saimniecībā Igaunijā. Kaimiņzemē selekcionētās mežvīteņu šķirnes ir krietni ziemcietīgākas Latvijas apstākļos nekā liela daļa Rietumeiropas kultivāru.  Kivistiku mērķis vienmēr bijis nemainīgs – izaudzēt samērā zemus mežvīteņus ar bagātīgiem ziediem uz ikgadējiem dzinumiem.

Lasīt tālāk...

Sestdien Salaspilī – līnijdeju koncerts un stādu gadatirgus

E-pasts Drukāt PDF

Nacionālajā botāniskajā dārzā (NBD) sestdien, 17. augustā, sadarbībā ar Salaspils novada domi un kultūras namu „Enerģētiķis” pl. 12 notiks līnijdeju kolektīvu koncerts „Ar pilnu ziedu klēpi”, kurā dalību pieteikuši kolektīvi no Rīgas, Jelgavas, Madlienas, Dobeles, Rožupes, Viesītes, Ventspils, Līvāniem un Salaspils.

Lasīt tālāk...

Izstāde "Gladiolas 2013"

E-pasts Drukāt PDF

Latvijas Dabas muzejā no 14. līdz 18. augustam izstādē „Gladiolas 2013” būs apskatāmas vairāk nekā 150 dažādas ziedu šķirnes, un tiks atzīmēta 90 gadu jubileja vienam no ievērojamākajiem ziedu selekcionāriem Latvijā – Jānim Dipānam. Izstāde tapusi sadarbībā ar Latvijas Gladiolu un īrisu biedrību.

Lasīt tālāk...

Atvērto durvju dienas Baltezerā

E-pasts Drukāt PDF

2. un 3. augustā kokaudzētavā “Baltezers” būs atvērto durvju dienas, kuru laikā koaudzētavas speciālisti demonstrēs augu pavairošanu ar spraudeņiem. Būs atrakcijas un dāvanas katram bērnam, kā arī 30 % atlaide visiem kokaudzētavā “Baltezers” audzētajiem augiem.

Lasīt tālāk...

Dienlilijas Dabas muzejā

E-pasts Drukāt PDF

Latvijas Dabas muzejā no 1. līdz 4. augustam izstādē „Praktiskās dienlilijas”, kas tapusi sadarbībā ar SIA „Hedera” un Latvijas dienliliju kolekcionāriem, būs apskatāmi simtiem daudzveidīgi un krāšņi ziedi.

Lasīt tālāk...

Dārza svētki "Rožu valdzinājums" Semē

E-pasts Drukāt PDF

Sestdien, 20. jūlijā Tukuma novadā Sēmes pagastā, rožu kolekcijas darzā "Rozītes" notiks dārza svētki "Rožu valdzinājums". Pasākumu rīko kolekcijas dārza īpašnieki, Latvijā pazīstami rožu audzētāji Bruno un Daila Trubiņi un biedrība "Rožu dārzs". Dārza svētki sākas plkst. 11.00 un visas dienas garumā notiks meistarklases, rožu vīna un ievārījuma degustācija, fotosesija pie rozēm,izklaides bērniem,bodītes, kafejnīca un nesteidzīga atpūta zem klajas debess. Vakarā koncerts un zaļumballe.

Lasīt tālāk...

Cēlās lilijas Latvijas Dabas muzejā

E-pasts Drukāt PDF

Latvijas Dabas muzejā no 18. līdz 21. jūlijam būs aplūkojama biedrības „Lilium Balticum” organizētā izstāde „Cēlās lilijas”. Izstādē varēs aplūkot plašu liliju šķirņu klāstu – aptuveni 150 un šoreiz īpaši izceltas tiks trompetlilijas un OT grupas ziedi.

Lasīt tālāk...

3 lapa no 11