Jūs esat šeit: Izstādes, gadatirgi, pasākumi

Izstādes, gadatirgi, pasākumi

Liliju reibinošā smarža izstādē „Liliju burvība”

E-pasts Drukāt PDF

Latvijas Dabas muzejā no 19. līdz 22. jūlijam būs aplūkojama liliju audzētāju biedrības „Lilium Balticum” organizētā izstāde „Liliju burvība”.

Izstādē kopumā būs aplūkojamas ap 150 dažādas liliju šķirnes – gan vēlīnās Āzijas lilijas un LA grupas lilijas, gan arī smaržīgās trompetlilijas, OT grupas lilijas un austrumlilijas, kā arī daudzas citas. Lielākā daļa ziedu, kas tiks eksponēti izstādē, ir selekcionēti un audzēti tepat Latvijā. Īpašs jaunums izstādē būs Latvijā selekcionētās greznās starpgrupu lilijas.

Lasīt tālāk...

Latvijas Dabas muzejā izstāde „Rožu dārzs”

E-pasts Drukāt PDF

Latvijas Dabas muzejā no 4. līdz 8. jūlijam notiks SIA „Latroze” organizētā izstāde „Rožu dārzs”.

Uzņēmums „Latroze” izstādes apmeklētājiem piedāvās aplūkot un iegādāties vairāk nekā 100 dažādas rožu šķirnes, kas piemērotas audzēšanai tieši Latvijas klimatiskajos apstākļos.

Lasīt tālāk...

Ūdensdienas danči stādu tirgū Nacionālajā Botāniskajā dārzā 16. jūnijā

E-pasts Drukāt PDF

Lielā ūdensdiena, pirmsjāņu sadancošana un stādu tirgus sestdien Nacionālajā Botāniskajā dārzā Salaspilī

Sestdien, 16. jūnijā, Nacionālajā Botāniskajā dārzā Salaspilī tradicionālo jūnija stādu gadatirgu kuplinās paaudžu sadancošana, kurā piedalīsies teju 300 dejotāji – bērnu, vidējās paaudzes un senioru deju kolektīvi, kā arī folkloras kopa un pūtēju orķestris. Pulksten 12:00 būs koncerts, pēc tā – balle, ieskandinot Jāņu dienu ar dančiem un lustīgu līgošanu.

Lasīt tālāk...

Pavasaris ziedos 19. maijā Liepājā

E-pasts Drukāt PDF

Ar krāšņiem viengadīgo un daudzgadīgo ziedu stādiem, košumkrūmiem, rožu dēstiem, augļu kokiem un citām dārzam noderīgām lietām tiek plānots aptvert plašu teritoriju pašā Liepājas sirdī, t. i.Rožu laukumā. Latvijas stādu audzētāji, dārza inventāra un citu dārzam noderīgu lietu tirgotāji aicināti pieteikt savu dalību gadatirgum. Pieteikties var pa tālr. 63421760, mob. tālr. 26371671

 

Pavasaris ziedos - svētki dārzkopjiem

Rožu laukums

Liepājas Latviešu biedrības nams

www.biedribasnams.lv

Pavasara stādu gadatirgus 12. maijā Salaspilī

E-pasts Drukāt PDF

NBD stādu gadatirgi Salaspilī ir vairāk nekā 15 gadus sena tradīcija -  ja neskaita, ka K.V.Šoha stādu audzēšanas un tirdzniecības firma šeit darbojusies jau kopš 1898.gada. NBD gadatirgus sāka rīkot  90-to gadu vidū, kad, spēkā pieņemoties gan Latvijas stādaudzētavu piedāvājumam, gan dārzu saimnieku un ierīkotāju pieprasījumam, arvien biežāk izskanēja vēlme redzēt vienkopus abas puses kopējā pasākumā.

Lasīt tālāk...

NBD Salaspilī – ROŽU DIENAS!

E-pasts Drukāt PDF

Rožu dienasPašā vasaras viducī ziedu karaliene Roze svin savu vārda dienu un gaida viesus Nacionālā Botāniskā dārza rozārijā. No 16. līdz 18. jūlijam „rožainu" vārdu vai uzvārdu īpašnieki - Rozes, Rozālijas, Rozīši, Rožkalni, Rozenbergi un citi - var apmeklēt Botānisko dārzu bez maksas.

Sestdien, 16. jūlijā, svētku viesiem būs iespēja gan iegūt zināšanas par savvaļas rožu sugām (ekskursija 10:30, vadīs Dagnija Šmite), saņemt rožu lietpratēju ieteikumus rožu šķirņu izvēlē un kopšanā. Rozārijā no 10:00 līdz 13:00 varēs vērot kāzu floristikas paraugdemonstrējumus.

Lasīt tālāk...

Liliju mode Spice Home: smaržīgas, krāsainas, ar tango punktējumu

E-pasts Drukāt PDF

Liliju izstādeCeturtdien, 14.jūlijā, plkst. 12.00 tirdzniecības centra Spice Home 1.stāvā sadarbībā ar selekcionāru un kolekcionāru biedrību Lilium Balticum tiks atklāta plaša un krāšņa liliju izstāde. Apmeklētāju vērtējumam tiks nodots iespaidīgs skaits smaržīgo skaistuļu - teju 200 liliju šķirņu ziedi.

Izstādi raksturo krāsu un smaržu pārbagātība. Tā tiek rīkota apmeklētājiem tīkamāko eksponātu - trompetliliju - plašākajā plaukuma laikā. Tās iecienītas spēcīgās un izteiktās smaržas dēļ un izstādē būs pieejamas ievērojamā klāstā. Tāpat būs apskatāmas Āzijas lilijas, LA grupas (garziedu un Āzijas liliju hibrīds) un jaunās orienpetu OT grupas lilijas (austrumliliju un trompetliliju krustojums).

Lasīt tālāk...

Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā notiks Rīgas Ziedu Balle

E-pasts Drukāt PDF

Ziedu BalleNo 2011.gada 7. līdz 10. jūlijam Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā (Rīgā, Kandavas ielā 2), 10 gadu jubileju atzīmēs Rīgas Ziedu Balle. Šovasar balles tēma ir „Augi ienāk Rīgā”.

Ziedu Balles aizsākums bija krāšņajās Rīgas Latviešu biedrības nama telpās. Kad tās kļuva par šauru, lai ziedi un cilvēki varētu satikties, radās ideja doties zaļumos — ekspozīcijas iekārtot nevis uz spodrā parketa, bet vidē, kura sniedz vairāk iespēju realizēt visneparastākās un aizraujošākās ieceres.

Lasīt tālāk...

11 lapa no 12