TRAKTORDIENA 2013

Drukāt

2013. gada 18. maijā SIA „Kalnzaķi” laukā blakus Reiņa Trasei, Krimuldas novadā jau ceturto reizi Latvijā notiks tradicionālais pasākums visai ģimenei – TRAKTORDIENA 2013, ko organizē nodibinājums „Fonds Latvijas Lauksaimniecības attīstībai” sadarbībā ar Valsts Lauku tīklu un Zemkopības ministriju.

Pasākuma mērķis ir veicināt lauksaimniecības un lauku attīstību, apvienot un veicināt valsts, nevalstisko organizāciju un uzņēmēju sadarbību. TRAKTORDIENA ir īpaša ar savu netradicionālo formātu, kurā visi tiekas vietā un vidē, kuru pārzina vislabāk – uz lauka. Tā ir vieta gan darbam, gan atpūtai un izklaidei, gan arī sadarbības apspriešanai. Pasākumā piedalīsies: jaunāko tehnoloģiju pārstāvji, lauksaimniecības pakalpojumu un preču piedāvātāji, ar lauksaimniecības nozari saistītās valsts iestādes un nevalstiskās organizācijas, lauksaimniecības izglītības iestādes un dažādu nozaru speciālisti.

TRAKTORDIENĀ iesaistīsies gan lieli, gan mazi, klātienē varēs skatīt un just līdzi pasaules lielāko zīmolu traktoru sacensībai piekabju vilkšanā pret kalnu četrās jaudas disciplīnās, izmēģināt spēkus veiklības braucienos, iepazīties ar jaunumiem no lauksaimniecības tehnikas un tehnoloģiju, pakalpojumu un preču piedāvātājiem, piedalīties aktivitātēs un konkursos, rast atbildes uz sev aktuāliem jautājumiem no valsts sektora un lauksaimniecības nevalstisko organizāciju pārstāvjiem, iepazīties ar lauksaimniecības izglītības iespējām.

Aicināti visi lauksaimniecības nozaru interesenti, lauku un pilsētu iedzīvotāji un visi, kas sirdī jūtas kā saimnieks vai saimniece! Gaidāmi īpaši pārsteigumi tehnikas cienītājiem un lietotājiem!

Ierašanās 2013. gada 18. maijā no plkst. 9:00, atklāšana plkst. 10:00. Starts sacensībām plkst. 11:00. Apmeklētājiem pasākums bez maksas!

Organizē -  Nodibinājums „Fonds Latvijas Lauksaimniecības attīstībai” sadarbībā ar Valsts Lauku tīklu.

Informāciju sagatavoja:

Fonds Latvijas Lauksaimniecības attīstībai